Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Şanlıurfa °C

“Birleşik Rusya” Ugra valiliği görevine adaylar için öneriler sundu

“Birleşik Rusya” Ugra valiliği görevine adaylar için öneriler sundu
25.06.2024
A+
A-

“Birleşik Rusya” Ugra valiliği görevine adaylar için öneriler sundu

2024

Partinin Genel Konseyi ile anlaştıktan sonra Tümen bölgesi valisine sunulacaklar
Birleşik Rusya bölgesel siyasi konseyi Başkanlığı, partinin bölge şubesi sekreteri Ugra Ruslan Kukharuk’un başkan vekili, Ugra Duma başkanı Boris Khokhryakov ve senatör Alexander Novyukhov’un adaylıklarını destekledi .

Parlamentodaki her siyasi parti 9 Temmuz’a kadar en fazla üç aday gösterebilecek. Vali, 29 Temmuz’a kadar Cumhurbaşkanına beş aday sunacak. 18 Ağustos’a kadar Vladimir Putin , üçü için bir sonraki oylama için Özerk Okrug Dumasına bir teklif gönderecek.

“Bugün halkın desteği olmadan tek bir girişimi hayata geçirmenin mümkün olmadığını anlıyoruz. Partinin esas aldığı esas, halkın istekleri, rahat yaşam koşullarının yaratılmasıdır. Vatandaşların önerilerine dayanarak oluşturulan Birleşik Rusya halk programı, birçok açıdan federal projelerin, bölgesel ve belediye programlarının oluşumunun temelini oluşturuyor” dedi Ruslan Kukharuk.

Meslektaşlarına güven ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.

“İlçe sakinlerinin bize gelen fikir ve önerilerini ancak birlikte hareket edersek hayata geçirebileceğiz. Ayrıca sizden, Ugra sakinlerinin ve bölgemizin durumuna ilişkin girişimler için federal ve bölgesel düzeyde destek talep ediyorum” dedi Ruslan Kuharuk.

Eylül ayındaki Birleşik Oylama Günü’nde, Rusya Federasyonu’nun 42 kurucu biriminde 70 seçim kampanyası düzenlenecek. Seçim sonuçlarına göre yerel özyönetim organları da dahil olmak üzere 25 binden fazla görev yeri doldurulacak. Bölgelerde bölgesel ve yerel düzeyde milletvekilleri için oy kullanacaklar – Rusya Federasyonu’nun kurucu kuruluşlarının 13 yasama meclisinde, bölgesel başkentlerin 21 şehir dumasında ve yerel yönetimler için 10 toplu seçim kampanyasında seçimler yapılacak tutulacak. Ayrıca Anadyr ve Abakan şehirlerinin belediye başkanları ile 21 bölge başkanının doğrudan seçimleri yapılacak ve Devlet Duması milletvekillerinin ara seçimleri yapılacak.

Hoparlör
Kuharuk Ruslan Nikolayeviç
Kuharuk Ruslan Nikolayeviç
Hantı-Mansiysk Özerk Okrugu Vali Vekili – Ugra
#Kukharuk
#Khokhryakov
#Novyukhov
#Birleşik Rusya’nın adayları
#seçim2024
#Khanty-Mansiysk Özerk Okrugu-Yugra
Kamu resepsiyonu
Bir istek oluştur

kaynak:https://er.ru/activity/news/edinaya-rossiya-predstavila-predlozheniya-po-kandidaturam-na-dolzhnost-gubernatora-yugry

 

REKLAM ALANI